Najwyższa jakość,
wyjątkowy smak owoców
oraz satysfakcja klientów
to nasze priorytety.

Kim jesteśmy?

Jesteśmy Organizacją Producentów Owoców, której historia obejmuje kilka pokoleń.
W gronie rodziny i najbliższych przyjaciół już od wielu lat dbamy o to, co naturalne.
Zrzeszamy kilkunastu producentów owoców z centralnej części Polski. Sprzedajemy najwyższej jakości jabłka, a także gruszki oraz śliwki, które uprawiamy na Kujawach, terenie słynącym z urodzajnej ziemi i zamiłowania do tradycji. Nasze sady pełne są świeżych, aromatycznych owoców – doskonałych do jedzenia na surowo i do przetworów.

Najwyższa jakość i wyjątkowy smak owoców to nasze priorytety. Ciągłe rozwijanie sadów i wiedzy na temat uprawy jabłoni i grusz, pozwala nam osiągać bardzo wysoką jakość owoców. W celu jej utrzymania nieustannie korzystamy z doradztwa polskich i zachodnich ekspertów.

Dlaczego Sadco?

Stabilność cen

Jesteśmy producentem jabłek, zatem wszystkie formalności dotyczące cen i dystrybucji ustalamy z klientem bez angażowania pośredników. Taka forma gwarantuje bezpieczeństwo oraz niezawodny łańcuch dostaw.

Ciągłość dostaw

Uprawa jabłek na powierzchni ponad 200 ha, a także wieloletnie doświadczenie w dystrybucji gwarantują dostępność wysokiej jakości owoców przez cały sezon. Nasi klienci nie muszą obawiać się opóźnień ani spadku efektywności łańcucha dostaw.

Jakość

Od wielu lat rozwijamy wiedzę na temat uprawy jabłek. Dzięki temu nasze owoce spełniają najwyższe standardy jakości, a naszych klientów cieszą wspaniałym smakiem i aromatem.

Dystrybucja

Nasze jabłka jesteśmy w stanie dostarczyć do każdego miejsca na świecie zarówno drogą lądową, jak i morską. Wspólnie z klientem decydujemy, który środek transportu jest najbardziej odpowiedni i doradzamy, jak go
zorganizować. Dla wygody naszych klientów zapewniamy też różne sposoby pakowania produktów.